Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: japonya Akaşi Kaikyo köprüsü
LADA KULÜBÜ > LADA KULÜBÜ - İlan Panosu , Eğlence , LADA Video ve Fotoğrafları > Eğlence , Lada Video ve Lada Fotoğrafları > LADA Videoları
baberti
sanırım konu sıkıntısı çekmeye başladık forumda, dans ve köprü videoları gelmeye başladı... cool.gif

kalinacı
QUOTE(baberti @ Nov 24 2014, 10:46 PM) *
sanırım konu sıkıntısı çekmeye başladık forumda, dans ve köprü videoları gelmeye başladı... cool.gif

Muhakkak izlenmesi gerekli bir olay 30 yıl plan proje yapıp 10 yılda tamamlanmış ve iki ayağının tam ortasından fay hattı geçiyor kobe depreminde ayakta kalmış.
Adamlar nerde biz nerede iki ayağın yapımı esnasında 2.5 cm lik sapma olmamalıymış 30 yılplan yapmışlar kobe depreminde ayaklar kaymış bunuda aşmışlar helal olsun adamlara büyük sabır biz nelerle uğraşalım adamlar nelerle uğraşıyor söylenecek çok şey varda söylemek istemiyorum artık yorum yapmak bile boşa çene yormak olur...
21093
QUOTE(kalinacı @ Nov 24 2014, 10:56 PM) *
Muhakkak izlenmesi gerekli bir olay 30 yıl plan proje yapıp 10 yılda tamamlanmış ve iki ayağının tam ortasından fay hattı geçiyor kobe depreminde ayakta kalmış.
Adamlar nerde biz nerede iki ayağın yapımı esnasında 2.5 cm lik sapma olmamalıymış 30 yılplan yapmışlar kobe depreminde ayaklar kaymış bunuda aşmışlar helal olsun adamlara büyük sabır biz nelerle uğraşalım adamlar nelerle uğraşıyor söylenecek çok şey varda söylemek istemiyorum artık yorum yapmak bile boşa çene yormak olur...

öyle demeyin biz de 1 yılda 1000 odalı müstakil konut yapıp anahtar teslim ediyoruz.
kalinacı
smile.gif
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.