Hoşgeldiniz ( Giriş | Kayıt Ol )

2 Sayfa V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
Lada Samara vs Wolkswagen Caddy 1.9
bronike
mesaj Sep 29 2010, 12:48 AM
İleti #21

LADA KULÜBÜ PREMIUM Üye

Grup: Lada Kulübü Üyesi
Nereden: BORNOVA
Üye No: 3,581
Kan Grubu: 0 Rh +
Mesleğim: teknik ressam

eski işyerimde vardı bir artist cady ile gelmiş işe şöförlüğüde iyi dir iyi bilirim bende tesadüf o gün samaramla gittim işe zaten hep atışıp duruyorduk plakamı okursun diyordu ankara asfaltını bilen bilir uçak pisti gibidir paydos ettikten sonra yola çıktık yan yana giderken işareti verdik başladık kapışmaya daha isreten sonra ben kendimden emin bi şekilde biraz avans verdim birkaç saniye daha geç bastım gaza ilk geçti hareketleri bi görseniz işte o zaman bi tahrik oldum pedal bi dipledim çift boğaz açılınca samara adeta azgın boğa gibi oluverdi bir anda yakalamam o kadar kolay oldu ki ne olduğunu cadyci bile anlamadı dikiz aynamda kayboluverdi bir süre sonra ertesi gün sabah suratını görmeliydiniz ağız burun yamuk herkes hadini bilecek arkadaş hiç bir cady samara ile kapışamaz kural olarak ta hız sınırlarımız bile farklı bizim 110km/h ile gidebildiğimiz yolu siz cadyciler 90km/h ile gideceksiniz. cady nin tüm viteslerine samaranın 2 vitesi yeter 3 vites aratr
Go to the top of the page

+Quote Post
Reyhan
mesaj Sep 29 2010, 11:48 AM
İleti #22

LADA KULÜBÜ PREMIUM Üye

Üye No: 4,555
Kan Grubu: A Rh +
Lada Modeli : Lada Samara
İsim: reyhan
Lada'nızın Model Yılı ve Detayları: vega

bende bir anımı anlatayım, sıradan bi pazar günü ağilemle bursaya doğru gidiyoruz, as merkezin oralarda 34 plakalı cornincup mısır satan firmaya ait bitane caddy zaten yoğun olan trafikte sürekli makaslar atarak gidiyor trafiği ciddi şekilde tehlikeye atarak,kullanan kişiye sinir oldum zaten bi süre gittik özdilek lambalarına yaklaşırken bitane lineaya makas attı nerdeyse sürtecekti araca lineacı selektör korna falan baya bi kaynadı,tam lambalara yaklaşırken lineacı bunu minibüsle arasına bi sıkıştırdı ,caddy ci dalıyodu minibuse az kaldı , ondan sonra herif normal bişekilde kullanmaya başladı aracı , özdilek lambalarında yan yana durduk en ön sırada yeşil yandı ben normal devam ettim adam caddy yi kalkarken stop etirdi sol şeritte arkadakiler habire korna basıyodu, işte böle yaparlar adamı dedim kendi kendime.

Bu ileti Reyhan tarafından Sep 29 2010, 11:55 AM yeniden düzenlenmiştir.

+Quote Post
MERCEDES
mesaj Jan 13 2011, 01:58 AM
İleti #23

LADA KULÜBÜ Üyesi

Nereden: kayserı
Üye No: 10,293
Kan Grubu: A Rh +
Lada Modeli : Lada Samara
Mesleğim: cs operatoru
İsim: HAKAN
Lada'nızın Model Yılı ve Detayları: 2003 hb

şşşt agır ol bakalım ne bu caddy sevdası samara yı kucumsuyoasun ama bak naapmıs cady yı.işte dılını boyle yerıne sokarlar adamın tamammı...

+Quote Post

2 Sayfa V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic

Basit Görünüm Tarih: 21st January 2018 - 06:37 AM