Hoşgeldiniz ( Giriş | Kayıt Ol )

Reply to this topicStart new topic
MERHABA ARKADAŞLAR
kenan4527
mesaj Jul 17 2014, 01:48 PM
İleti #1

Üye
*

Grup: Lada Kulübü Üyesi
Üye No: 14,326
Kan Grubu: 0 Rh +
Lada Modeli : Lada Samara
İsim: kenan
Lada'nızın Model Yılı ve Detayları: samara1994

Uzun süredir forumu ve lada ile ilglii bilgileri araştırıyorum çok değerli paylaşımlarınız için teşekkür ederim hepinize bayram öncesi ev alacağım kendimi zorlayarak bu süreçte bi lada samara yı da araya sıkıştırmayı düşünüyorum ev borcu sürecinde ayağımı yerden kessin bu arada da beni maddi olarak sıkmasın derken buna en uygun aracın samara olduğuna karar vermiş gibiyim .Lada yı alırsan son sahibi olursun satamassın derler ya iki gün önce ilanı verilen bi lada samara vardı amasyada araç siyah renk içi dışı pırıl pırıl döküntü toplanıp makyajlanmış cins olmadığı her halinden belli 92 model 4,800 tl bıçak gibi araç o kadar içime sindiki anlatamam nasıl olsa dedim piyasası zayıf diyorlar aylarca ilan kalıyor diyorlar tapu işi hallolsun bayramdan sonra bi arar gider alırım diyodum baktım bu gün iki siteden de ilan kaldırılmış büyük ihtimalle satılmış araç iyi kullanılmış şişirilmemiş fiyat verilmiş bi lada samaranın milletimizdeki lada hele bide siyah boya takıntısına rağmen 2 günde satıldığını gördük ve eminim benim gibi ilanı görüp tüh be diyen çok kişi olmuştur

Bu ileti kenan4527 tarafından Jul 17 2014, 01:49 PM yeniden düzenlenmiştir.
Go to the top of the page

+Quote Post
alperenugr
mesaj Jul 17 2014, 02:05 PM
İleti #2

LADA KULÜBÜ GOLD Üye

Üye No: 13,221
Kan Grubu: A Rh +
Lada'nızın Model Yılı ve Detayları: 1995

QUOTE(kenan4527 @ Jul 17 2014, 02:48 PM) *

söylediğiniz gibi 1990/2000 arası araç için artık marka model pek önemli değil, birinci öncelik bakımlı ve temiz olması, daha sonra ise fiyatının makul olması (piyasasından 500,1000 tl bile fazlasına alınabilir) ki gayette rahat satılıyor örnekteki gibi

+Quote Post
nagano
mesaj Jul 17 2014, 04:09 PM
İleti #3

LADA KULÜBÜ Üyesi

Üye No: 13,164

Bu örneği çok samimi bir şekilde paylaşmanız güzel olmuş. Benim gözlemlediğim kadarı ile piyasada bakımlı samara bulmak zor bulunca da hemen kapıyorlar. Eğer birdaha böyle görür ve içiniz ısınırsa zaman kaybetmeden satıcıya bi alo deyin smile.gif

Bu ileti nagano tarafından Jul 17 2014, 04:10 PM yeniden düzenlenmiştir.

+Quote Post
10AK
mesaj Jul 18 2014, 12:52 PM
İleti #4

Üye
*

Üye No: 14,373
Lada'nızın Model Yılı ve Detayları: 1993 Samara (Sedan) 1.5

bende aracımı 3 hafta önce aldım, internetten aracı gördüm satıcıyla irtibata geçtim, aracı görünce içime sindi zaten.satan arkadaş yarın araca baktırabilirsiniz dedi, bende gerek yok al kaporayı yarın saat 3de noterde buluşalım dedim.aracımdan çok memnunum.çok diri bir araç.samaranın böyle olduğunu bilseydim çok daha önce alırdım.bu arada önceki araçlarım hep almandı (opel kadett, corsa, vectra) ama samarayı çok sevdim.Allah işi karışmazsa satmayıda düşünmüyorum...kazasız belasız sürüşler...

+Quote Post
Yusuf
mesaj Jul 18 2014, 03:18 PM
İleti #5

LADA KULÜBÜ Üyesi

Üye No: 13,938
Kan Grubu: 0 Rh +
Lada Modeli : Diğer Markalar
Mesleğim: Serbest
İsim: Yusuf
Lada'nızın Model Yılı ve Detayları: Ford Mondeo

QUOTE(10AK @ Jul 18 2014, 12:52 PM) *
bende aracımı 3 hafta önce aldım, internetten aracı gördüm satıcıyla irtibata geçtim, aracı görünce içime sindi zaten.satan arkadaş yarın araca baktırabilirsiniz dedi, bende gerek yok al kaporayı yarın saat 3de noterde buluşalım dedim.aracımdan çok memnunum.çok diri bir araç.samaranın böyle olduğunu bilseydim çok daha önce alırdım.bu arada önceki araçlarım hep almandı (opel kadett, corsa, vectra) ama samarayı çok sevdim.Allah işi karışmazsa satmayıda düşünmüyorum...kazasız belasız sürüşler...

o zaman sen iyi kıyas yaparsın opel kadett, corsa, vectra ile samarayı karşılaştırabilirsin. iyi ve kötü yanlarını felan. bu samara hala bunlarla baş ediyor ya helal olsun 20 yıllık araba.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Basit Görünüm Tarih: 21st November 2017 - 12:47 AM