Hoşgeldiniz ( Giriş | Kayıt Ol )

2 Sayfa V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
Cherry Alia (A 520) Çarpışma Testi
MyLife2109
mesaj Aug 30 2011, 04:11 AM
İleti #21

Üye
*

Grup: Lada Kulübü Üyesi
Üye No: 9,155
Kan Grubu: 0 Rh +

uzun zaman geçmiş ama yazmadan edemiycem, hiç dikkat ettiniz mi priora kaza testi sadece sol yarıdan yapılırken cherry düz duvara çarpıyor bu neredeyse yarı yarıya hasarı gizlemek demektir. (yine çinlilerin üç kağıtları)
Go to the top of the page

+Quote Post
MODİFİYECİ ÖZGÜR
mesaj Sep 18 2011, 01:19 AM
İleti #22

LADA KULÜBÜ Üyesi

Üye No: 3,977
Kan Grubu: B Rh -
Lada Modeli : Lada Samara

yani dostum çinlilerin üç kağıdı o yüzden prioranın çarpışma testleri gerçekten test olduğu için o duruma gelmesi doğal ve priora içindeki insanlara bi zarar getirmiyo ben anlamadım ladacı dostlar niye bu kadar dandik çin markalarını iyi deyipte beyeniyo şaşırıyorum dorusu çerinin hiç bir modeli lada priorayla yarışamaz bu kesin olarak kanıtlamıştır ve ladanın ne kadar büyük bi marka olduğu ortada en kap testleri bile onun hazırladığı auto vaz firmasında oluyo bırakalımda çok beyenen arkadaşlar bu dandik çin markalarını alsın servise gittiklerinde ve bi kaza ne hale geldiklerini görsünler laugh.gif laugh.gif laugh.gif

+Quote Post
bronike
mesaj Sep 18 2011, 01:38 PM
İleti #23

LADA KULÜBÜ PREMIUM Üye

Nereden: BORNOVA
Üye No: 3,581
Mesleğim: teknik ressam

bence çinliler bu işi başarmış üçkağıt olacağını hiç sanmam niyetine girseydim araştırırdım sonuçta bu çarpışma testi kuruluşlarında bir standardı var testini yaptıkları bir aracın muhakak altına bir imzasını atıyorlardır o imzayı incelemeden yorum yapmamak gerekir kanatindeyim okm araç araştırıkene chery ye de gittim araçları gerçekten çok kaliteli ve göz alıcı mesleğim itibarı ile mekanikçi olduğum için sacınıda inceledim kesinlikle dandik değiler tek sıkıntı motorları en az bizim ladalar kadar eski teknoloji kulanılmış en büyük ayıpları da yakıt değerleri bilinmiyor yani teknik hiç bir veri yok yakıt tüketimi için en dandik otomobil üreticisi tatayı gördüm tatanın yanında çinliler mersedes kalır

+Quote Post
MODİFİYECİ ÖZGÜR
mesaj Sep 18 2011, 09:23 PM
İleti #24

LADA KULÜBÜ Üyesi

Üye No: 3,977
Kan Grubu: B Rh -
Lada Modeli : Lada Samara

cery ve gelly dısını icelemiş olabırsınız kaportasınıda incelemiş olabılırsınız ama bir lifte kaldırp alt duzen ve şase yapısını incelersenız ne kadar basıt ve ucuz bır yapı ve sağlam olmadığını cok daha iyi anlarsınız kağıt gıbı kıvrılacağını cok daha ıyı anlarsınız euro encap testlerınde aldığı yıldız bence vasat bır arac kalına ve prıoranın yanına dahı yanaşamaz. ayrıca kendınız de belırtıyorsunuz teknık verılerı yok yakıt bıle belı değil dışı reklamlarda güzel gözüken ıcı dokundukca dökülen ve her gecen gun arıza yapan bır araç aılırınız yoksa her konuda teknık verılerı belı olan ve sağlamlığı belı olan bır araç alırsınız .

+Quote Post
bronike
mesaj Sep 19 2011, 12:00 AM
İleti #25

LADA KULÜBÜ PREMIUM Üye

Nereden: BORNOVA
Üye No: 3,581
Mesleğim: teknik ressam

QUOTE(MODİFİYECİ ÖZGÜR @ Sep 18 2011, 10:23 PM) *
cery ve gelly dısını icelemiş olabırsınız kaportasınıda incelemiş olabılırsınız ama bir lifte kaldırp alt duzen ve şase yapısını incelersenız ne kadar basıt ve ucuz bır yapı ve sağlam olmadığını cok daha iyi anlarsınız kağıt gıbı kıvrılacağını cok daha ıyı anlarsınız euro encap testlerınde aldığı yıldız bence vasat bır arac kalına ve prıoranın yanına dahı yanaşamaz. ayrıca kendınız de belırtıyorsunuz teknık verılerı yok yakıt bıle belı değil dışı reklamlarda güzel gözüken ıcı dokundukca dökülen ve her gecen gun arıza yapan bır araç aılırınız yoksa her konuda teknık verılerı belı olan ve sağlamlığı belı olan bır araç alırsınız .

fikrine sagılıyım ama basit ve ucuz kesinlikle değil lifte kaldırılmış şery sever otoda gördüm ismail bey ile konuştum gayet sorunsuz araçlar cevabını aldım kendisi hem servis hemde satış yapıyor her 2 markayıda satıyor lada ve chery iç aksam kalitesi ladadan kat kat üstün ve sağlam ve esnek ben samaramı satıp vega bakarkene şu izmir çukurunda hiç bir tane göüslüğü sağlam vega bulamadım hep çatlak bizim memlekete lada mersedesti ladanın en sağlam olanı bu hacı murata benzeyen tipleridir sonrasındaki yeni modeler traversler üzerine inşa edilmiştir yani şahin veyahut tempra neyse samarada aynı mantık vardır tek + sı sacının biraz kalın olması bu gün gidin bir sac işi ile uğraşan bir firmaya sorun en adi sac rus sacıdır cevabını alırsınız burda biz daha türkiye gelmeyen elimizle dokunmadan gözümüzle görmeden bir aracın hayali sağlamlığından bahsediyoruz bir efsane vardı eski chevrole beton gibi arabaydı şimdi ne oldu...kalinanın kaputunu açtınmı 20sene lik samara ile aynı manzarayı görürsün çinlilier ayıp diye yakıt değerini yazamamışlar ama ruslar 7,3litre yazmışlar bu da başka bir çeşit yayıp 20 sene öncede aynı değer sene 2011 yine aynı değer bu değer şehir içine vursan 10lt bulur... yazdıklarımı yanlış anlama sadece eleştiriyorum ladayı seviyorum yoksa burda işim ne hata geçen gün canım sıkılıyor uğraşacak bir şey yok birtane döküntü alıp toplayayım dedim evde can sıkıntısına iyi gelir diye rusları iyi tanırım rus romu içtimi dünyalar rusun olur gerisi vız gelir rus mühendisleride kominizim rejiminin etkisinden dolayı ucuz olsun sağlam olsun tamiri basit olsun herkes yapabilsin gadar olsun gerisi önemli değil derler siz hiç rus üretimi televizyon piyasada gördünüzmü, bizde vardı eskiden 63ekran ağırlığı 73kg dı ama cccp üretimiydi taş gibiydi

+Quote Post

2 Sayfa V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic

Basit Görünüm Tarih: 25th November 2017 - 06:01 AM