Hoşgeldiniz ( Giriş | Kayıt Ol )

Reply to this topicStart new topic
Herkese Merhaba, Aranıza genç bir Ladacı daha katıldı
Lawstu
mesaj Oct 23 2014, 12:48 AM
İleti #1

Üye
*

Grup: Lada Kulübü Üyesi
Üye No: 14,604
Kan Grubu: A Rh +
Lada Modeli : Lada Vega
Lada'nızın Model Yılı ve Detayları: 2000 110 1.5 8V

Abilerim ve arkadaşlar hepinize selamlar. Ben geçen hafta hayatımdaki ilk arabam olan Lada Vega'mı aldım. Ve bu aracı 4 senedir harçlıklarımdan, kyk'larımdan ve elime geçen her türlü paradan biriktirerek aldım. Tahmin edersiniz ki 4 senedir bu arabayı almak için biriktirdiğim ve hayatımdaki ilk arabam olduğu için benim için çok değerli smile.gif Ve geçen hafta bu Lada'yı alarak Lada ailesine yani sizlerin arasına katılmış bulunmaktayım. 3 yıldır her gün trafikte (okula giderken vb) araç kullanıyorum ama ilk defa bir Lada kullanıyorum şu anda. Dolayısıyla arabaya bir hayli yabancıyım. Ve bu konuda siz değerli abilerimden ve arkadaşlarımdan değerli önerilerinizi bekliyorum. Son olarak ben Ankara'da yaşıyorum ve aracımı Telman Usta'dan aldım. Ama aracın tanıtım kitapçığı, Telman Ustanın aldığı kişide de yokmuş. Benim aracım Lada Vega 110 1.5 8V. Aranızda Lada Vega nın kitapçığı olan varsa eğer Ankaradaysa uygun zamanınızda fotokopi veya Ankarada değilse fotoğraflarını çekip bana e-mailden atabilecek kişiler varsa şimdiden çok teşekkür ederim. Tanıştığımıza şimdiden çok memnun oldum smile.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
wanted007
mesaj Oct 23 2014, 01:05 AM
İleti #2

LADA KULÜBÜ PREMIUM Üye

Nereden: hatay
Üye No: 13,173
Kan Grubu: 0 Rh +
İsim: ali
Lada'nızın Model Yılı ve Detayları: 2001 1.5li-8v-ac

Kardeşim aramıza hoşgeldin. Allah emeklerle aldığın aracını kazasız belasız güzel günlerde kullanmayı nasip etsin inşallah... Forumda dökümanlara baktığın sürece emin ol kitapçıkla işin bile olmaz hatta el becerin varsa tamirciye bile çok nadir gidersin desem yeridir wink.gif Tekrardan aracın hayırlı uğurlu olsun...

+Quote Post
nagano
mesaj Oct 23 2014, 05:30 AM
İleti #3

LADA KULÜBÜ Üyesi

Üye No: 13,164
Lada Modeli : Lada Samara

Hoşgeldin
sana tavsiyem forumu bastan asagi oku

+Quote Post
Lawstu
mesaj Oct 23 2014, 05:23 PM
İleti #4

Üye
*

QUOTE(wanted007 @ Oct 23 2014, 02:05 AM) *
Kardeşim aramıza hoşgeldin. Allah emeklerle aldığın aracını kazasız belasız güzel günlerde kullanmayı nasip etsin inşallah... Forumda dökümanlara baktığın sürece emin ol kitapçıkla işin bile olmaz hatta el becerin varsa tamirciye bile çok nadir gidersin desem yeridir wink.gif Tekrardan aracın hayırlı uğurlu olsun...

İnşallah. Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim smile.gif Aslında dediğiniz gibi forumdaki arama motorundan birkaç şeye baktım ama bazılarını henüz bulamadım. Mesela ortadaki gösterge panelindeki lamba üzerindeki çarpı işareti olan ışık yanıyor bazen. Forumda arattırdığımda farlarda sorun olduğunda veya lambalarda sorun olduğunda yanar yazıyor ama benim aracımın bütün farları ve lambaları sorunsuz çalışıyor. O uyarı ışığının neden yandığını henüz anlayamadım. Bide bazen arabayı ilk çalıştırdığımda bir süre (ortalama 1-2 dakika) engine uyarısı yani motor arıza ışığı yanıyor ama giderken arabada bir sıkıntı hissetmiyorum ve biraz sonra sönüyor. Bu uyarı ışıkları neden yanar yandığında ne yapmam gerek bunları bilmek için kitapçığını istemiştim ama siz eski ladacı abilerim de yardım ederseniz çok sevinirim smile.gif Şimdiden verdiğiniz cevaplar ve iyi dilekleriniz için tekrardan çok teşekkür ederim biggrin.gif

+Quote Post
Lawstu
mesaj Oct 23 2014, 05:26 PM
İleti #5

Üye
*

QUOTE(nagano @ Oct 23 2014, 06:30 AM) *
Hoşgeldin
sana tavsiyem forumu bastan asagi oku

Hoşbulduk smile.gif. Teşekkürler tavsiyeleriniz göz önünde bulundurup, uyacağım smile.gif Hatta üye olmasam da araba almadan önce bayağı bir araştırma yapmış ve bu forumu bayağı bir incelemiştim ama gene de forumda yeni olduğum için forumu da tam çözemedim. Zamanla araştıra araştıra öğrenicem umarım.

+Quote Post
suataydemir
mesaj Oct 24 2014, 09:05 AM
İleti #6

LADA KULÜBÜ PREMIUM Üye

Nereden: istanbul
Üye No: 13,049
Lada Modeli : Lada Samara
İsim: suat
Lada'nızın Model Yılı ve Detayları: 1994 1500 hb

QUOTE(Lawstu @ Oct 23 2014, 06:26 PM) *
Hoşbulduk smile.gif. Teşekkürler tavsiyeleriniz göz önünde bulundurup, uyacağım smile.gif Hatta üye olmasam da araba almadan önce bayağı bir araştırma yapmış ve bu forumu bayağı bir incelemiştim ama gene de forumda yeni olduğum için forumu da tam çözemedim. Zamanla araştıra araştıra öğrenicem umarım.

hayırlı uğurlu olsun aracınız,forum sayesinde araça elimin değmediği yer kalmadı,zevkle yeni yeni şeyler öğrenip haftasonu gelmesi için can attım.benim için hobi araçı oldu lada iyikide oldu,yapabileçeklerimin sınırını öğrenmiş oldum,son noktadayım oda beni aşıyor ,kaporta smile.gif tavsiyem forumda belli başlı bir konu aramayın,konuları tek tek inceleyen aradığınız konunun cevabını kendiniz buluçaksınız

+Quote Post
Lawstu
mesaj Oct 25 2014, 01:38 AM
İleti #7

Üye
*

QUOTE(suataydemir @ Oct 24 2014, 10:05 AM) *
hayırlı uğurlu olsun aracınız,forum sayesinde araça elimin değmediği yer kalmadı,zevkle yeni yeni şeyler öğrenip haftasonu gelmesi için can attım.benim için hobi araçı oldu lada iyikide oldu,yapabileçeklerimin sınırını öğrenmiş oldum,son noktadayım oda beni aşıyor ,kaporta smile.gif tavsiyem forumda belli başlı bir konu aramayın,konuları tek tek inceleyen aradığınız konunun cevabını kendiniz buluçaksınız

Çok teşekkür ederim değerli görüşleriniz ve tavsiyeleriniz için smile.gif Aynen forumdaki ilgimi çeken tüm konulara bakıyorum şimdiden aracımla ilgili birçok şey öğrendim bile smile.gif Teşekkür ederim tekrardan smile.gif

+Quote Post
21093
mesaj Oct 25 2014, 04:44 PM
İleti #8

LADA KULÜBÜ PREMIUM Üye

Üye No: 18
Lada Modeli : Diğer Markalar
İsim: 21093
Lada'nızın Model Yılı ve Detayları: Peugeot 207

Aracın hayırlı olsun çok güzel bi tercih, hele ki kendi paranla almısın ki tadından yenmez. Ayrıca ben satmış olduğum veganin kullanım kilavuzunu hatira olarak saklamıştım istersen sana fotokopisini güzelce kitap gibi çektirip verebilirim.

+Quote Post
Lawstu
mesaj Oct 27 2014, 02:46 AM
İleti #9

Üye
*

QUOTE(21093 @ Oct 25 2014, 04:44 PM) *
Aracın hayırlı olsun çok güzel bi tercih, hele ki kendi paranla almısın ki tadından yenmez. Ayrıca ben satmış olduğum veganin kullanım kilavuzunu hatira olarak saklamıştım istersen sana fotokopisini güzelce kitap gibi çektirip verebilirim.

Çok teşekkür ederim inşallah dediğiniz gibi hayırlı ve uğurlu olur smile.gif Vallaha öyle bir imkanımız olursa çok güzel olur, çok makbule geçer smile.gif Hatta siz zahmet etmeyin ben çektirip size geri bile verebilirim. Tek sorum bu vegaların motorlarına göre (örneğin 1.5 8v veya 1.6 16v vb.) veya model yıllarına göre kitapçığın içeriği değişiyor mu acaba? Eğer değişiyorsa benimki 1.5 8v model, sizin kitapçığa uyar mı? Değişmiyor ise de sizinkinden fotokopi çektirebilirsek çok işime yarar smile.gif Tekrardan teklifiniz ve iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim smile.gif

+Quote Post
21093
mesaj Oct 27 2014, 11:42 AM
İleti #10

LADA KULÜBÜ PREMIUM Üye

Üye No: 18
Lada Modeli : Diğer Markalar
İsim: 21093
Lada'nızın Model Yılı ve Detayları: Peugeot 207

tüm modeller için geçerli benim bildiğim , motordan zaten çok bahsedilmiyo kitapçıkta. hb sw sedan hepsi var. isterseniz buradan ulaşın bi şekilde hallederiz.

+Quote Post
Lawstu
mesaj Oct 28 2014, 03:50 AM
İleti #11

Üye
*

QUOTE(21093 @ Oct 27 2014, 11:42 AM) *
tüm modeller için geçerli benim bildiğim , motordan zaten çok bahsedilmiyo kitapçıkta. hb sw sedan hepsi var. isterseniz buradan ulaşın bi şekilde hallederiz.

tamam ben size özel mesajdan ulaşıcam. Tekrardan çok teşekkür ederim.

+Quote Post
Lawstu
mesaj Nov 8 2014, 05:47 PM
İleti #12

Üye
*

QUOTE(21093 @ Oct 27 2014, 11:42 AM) *

Tekrardan merhaba 21093 smile.gif Sizin mesaj kutunuz dolmuş o yüzden size attığım mesajlar size ulaşmıyor galiba? Eğer isterseniz özel mesajdan bana telefon numaranızı verin bizim şu lada kitapçığı işi için oradan daha sağlıklı iletişim kurabiliriz. Şimdiden sağolun smile.gif

+Quote Post
Hoca1677
mesaj Nov 9 2014, 03:35 PM
İleti #13

LADA KULÜBÜ PREMIUM Üye

Nereden: Heryerden...
Üye No: 5,510
Lada'nızın Model Yılı ve Detayları: Peugeot Boxer

Hoşgeldiniz. Aracınız hayırlı olsun.

+Quote Post
Lawstu
mesaj Nov 17 2014, 02:31 AM
İleti #14

Üye
*

QUOTE(Hoca1677 @ Nov 9 2014, 03:35 PM) *
Hoşgeldiniz. Aracınız hayırlı olsun.

Teşekkür ederim.

Bu ileti Lawstu tarafından Nov 17 2014, 02:33 AM yeniden düzenlenmiştir.

+Quote Post
Lawstu
mesaj Nov 17 2014, 02:31 AM
İleti #15

Üye
*

smile.gif

Bu ileti Lawstu tarafından Nov 17 2014, 02:32 AM yeniden düzenlenmiştir.

+Quote Post
kkhamidoağa
mesaj Mar 22 2015, 09:12 PM
İleti #16

Üye
*

Nereden: ankara
Üye No: 1,898

Hayırlı olsun arabanız Telman Ustadan almakla doğru bir tercih yapmışsınız. Aracınızın bakımını düzenli yaptırn uzun yıllar kullanırsınız.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Basit Görünüm Tarih: 13th December 2017 - 05:29 AM