Hoşgeldiniz ( Giriş | Kayıt Ol )

Reply to this topicStart new topic
92 samara dan sonra 2005 vega 1.5 16v, lada lada lada
captainberk
mesaj Sep 6 2014, 11:09 PM
İleti #1

Üye
*

Grup: Lada Kulübü Üyesi
Üye No: 14,402
Kan Grubu: A Rh +
Lada Modeli : Lada Vega
İsim: murat mustafa
Lada'nızın Model Yılı ve Detayları: 2005

bir tutku oldu lada bana. samara vardı 2005 vega ile takas yaptım
Go to the top of the page

+Quote Post
wanted007
mesaj Sep 6 2014, 11:46 PM
İleti #2

LADA KULÜBÜ PREMIUM Üye

Grup: Lada Kulübü Üyesi
Nereden: hatay
Üye No: 13,173
Kan Grubu: 0 Rh +
Lada Modeli : Lada Vega
İsim: ali
Lada'nızın Model Yılı ve Detayları: 2001 1.5li-8v-ac

Abi hayirli ugurlu olsun aracin.. Allah kazasiz belasiz kullanmayi nasip etsin insallah smile.gif

Lada tutku olmayacak bir araba degil hakikaten biraz kullananin araci ile arasinda tarif edilemeyecek bir bag olusuyor.. Benim ilk aracim ama cok fazla arac kullandim bu gune kadar veganin tadi bambaska... Enistem (su an bendeki) vegayi aldiginda bunu mu aldin demistim. Tabi birazda buna bu para verilirmi edasiyla. Bir yere gittik donus yolunda araci bana verdi sen sur diye gercekten dedigim laftan okadar utandim ki.. Ozaman ladalari hic tanimazdim. Surerken 3 e attim Allahim bu ne guzellik arac gittikce gitmek istiyor vites istemiyor. Keza kalkisi mukemmel gidisi mukemmel konfor desen o paraya kiyaslayinca o da mukemmel daha ne olsun.. Ondan sonra her ladaya bakar oldum imrenerek Allaha sukur enistemdeki vega benim oldu smile.gif

Aracimi emanet verdigim birkac kisi var arada. Onlar da ilk etapta benim verdigim tepkiyi vermislerdi ama su an agzimdan cikacak tek cumleye bakiyorlar.. Satiyorum dememi bekliyorlar smile.gif

Sonuc olarak lada parasinin hakkini fazlasiyla veren bir aractir. Yeter ki kiymet bilmezlerin eline dusmesin. Yeter ki yanlis ustalarda heba olmasin... Tekrardan araci gule gule kullanmaniz dilegiyle smile.gif

Bu ileti wanted007 tarafından Sep 6 2014, 11:48 PM yeniden düzenlenmiştir.
Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Basit Görünüm Tarih: 23rd October 2017 - 02:38 AM