Konunun Yazdırılabilir Versiyonu

Konuyu orjinal formatında görmek için buraya tıklayın

LADA KULÜBÜ _ LADA Videoları _ Motor üflemesi

Gönderen: akda Mar 15 2017, 11:13 PM

Uzun aradan sonra Merhaba arkadaşlar. Herzaman ısıtan kalorifer soğuk üfürmeye başladı. Kaza basınca sıcak geliyor rolantide soğuk. Hortumlar taş gibi oluyor. Buarada motorun yağ kapağını açınca beyaz buhar baya bi çıkıyordu birde yağ çubuğunuda cikartinca ordanda baya bir beyaz buhar çıktı. Neyse ustaya gittik. Termostatı bozuk dedi. Bende yağ çubuğundan ve yağ konan yerden çıkan buharı gösterdim. Usta conta şu kaçırıyor dedi degismesi kerekir dedi.anlastik 250 işçilik arti malzeme.silindirde bir şey yokmuş.contayla hal oldu.termostat da ddeğişti.biraz uzun olduda.bu konuda tercübesi olan varsa. termostat bozuk olunca sıkışan buhar kapakla yağ çubuğundan mı çıktı.yani conta saglamdida.boşyeremi değişti.suyuda eksilmişti sıfır gibiydi.

Gönderen: gecetilkisi Mar 16 2017, 09:36 PM

conta daha once hararet yaptıysa zarar gormusudr. zaten aracın yası malum. basınc altında calısan su en ufak zayıf yerden cıkıyor. conta yı ereklı degıstırmıssınız. yatak sarsa daha cok masraf acar. sanırsam saddece contayı degıssmıs. taslama yapsaydı ust kapagı daha fazla fıyat cıkardı. gecmiş olsun

Gönderen: suni Mar 17 2017, 06:55 PM

16 valf araçlar,da araç çalışır iken bir miktar üfleme normal sayılır,aracınızın motor bilgisini bilemediğimiz için yorum yapmak yanlış olur.

Powered by Invision Power Board (http://www.invisionboard.com)
© Invision Power Services (http://www.invisionpower.com)